Bielizna towarzyszy nam przez całe nasze życie. Dobrze dobrana pięknie uwydatnia biust, podkreśla kształty i chroni delikatne, kobiece miejsca. W okresie ciąży i bezpośrednio po porodzie nasz biust i kształty przybierają nieco inne formy, dlatego też zmieniają się nasze potrzeby. Piersi przygotowują się do karmienia i zbierają pokarm. Stają się ciężkie, bolesne i potrzebują specjalnego wsparcia. Zadbaj o idealną bieliznę i wsparcie podczas każdego kolejnego dnia bycia matką.

Wsparcie dla karmiącej mamy

Karmienie piersią przynosi ze sobą wiele pozytywnych skutków zarówno dla mamy jak i jej pociechy. U dziecka wspiera układ odpornościowy, chroni przed chorobami i alergiami. Wpływa również na jego prawidłowy rozwój i tworzy piękną, nierozerwalną więź dziecka z matką. Kobiety podczas karmienia piersią również zapewnia sobie komfort i lepsze samopoczucie. Nadmiar pokarmu wiąże się z bolesnością biustu, a pozbywanie się go przyspiesza okres połogu i dochodzenia do siebie po porodzie. Biustonosz do karmienia to bielizna, która może być używana zarówno po porodzie jak i w okresie trwania ciąży. Stanowi idealne wsparcie dla zmęczonego, nabrzmiałego biustu podtrzymując go i modelując. Dzięki niemu poczujesz się pięknie i swobodnie w tym ciężkim dla wielu kobiet okresie, a także z łatwością nakarmisz dziecko czy odciągniesz pokarm. Bez trudu uchylisz pierś bez zdejmowania biustonosza, a więc zrobisz to nawet z dzieckiem w ręku. Oddychający materiał zapewni Ci komfort, a hipoalergiczność i związki srebra ochronią przed niechcianymi wysypkami i zakażeniami.

Idealne po porodzie.

Połóg to ciężki okres dla każdej świeżo upieczonej matki. Organizm musi dojść do siebie po miesiącach ciąży, która testowała jego wytrzymałość na przeróżnych płaszczyznach. To czas wyciszenia naszego ciała po porodzie, który w zależności od możliwości każdej kobiety, różnie dochodzi do siebie. My jednak możemy wesprzeć go w tej ciężkiej części naszego macierzyństwa, a pomóc nam mogą majtki siateczkowe. Utrzymanie w tym czasie higieny jest kluczowe dla naszego zdrowia, a to zapewni nam właśnie ta bielizna. Oddychający materiał nie pozwoli na rozwijanie się bakterii i wesprze gojenie się ran.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close